PIERWSZA PODUSZKA POWIETRZNA STWORZONA DLA MOTOCYKLISTÓW

Od 1972 roku Dainese tworzy historię bezpieczeństwa motocyklistów. D-air® automatycznie wykrywa niebezpieczną sytuację i aktywuje się, aby chronić. Jest to pierwszy system poduszek powietrznych zaprojektowany specjalnie dla motocyklistów. Naturalna ewolucja naszej misji: stworzyć kolejną granicę w ochronie ludzi.

SERCE

Poduszka powietrzna jest tym, co czyni D-air® wyjątkowym. Kontroluje powietrze, aby stworzyć skuteczną tarczę, która otacza ciało motocyklisty w przypadku uderzenia. 

Inne poduszki powietrzne się napełniają, D-air® chroni.

d-air_system_q_1.jpeg
d-air_system_microfilaments.jpeg

W SERCU

Opatentowana technologia wewnętrznych mikrowłókien zapewnia zrównoważony sposób rozchodzenia się powietrza wewnątrz poduszki powietrznej. W efekcie każdy centymetr powierzchni objęty jest skuteczną ochroną.

MÓZG

Oprogramowanie i jego algorytm są rdzeniem elektronicznej jednostki sterującej. Mózg D-air®, który wykrywa i analizuje dane z czujników 1000 razy na sekundę.

Opracowywany przez ponad 20 lat i stosowany w wyścigach MotoGP od 2007 roku, nasz algorytm został dopracowany, aby zagwarantować najwyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa.

1000 na sekundę bezpieczniej z D-air®.

d-air_system_q_neural.jpeg

Stworzone wokół naszych pasji

Każdy system poduszek powietrznych D-air® jest pomyślany i opracowany specjalnie dla danego obszaru zastosowania, tak aby reagował i aktywował się w różny sposób w zależności od środowiska, w którym jest używany. Od toru wyścigowego po otwarte drogi, ulice miasta, a nawet stoki narciarskie. Każdy system D-air® jest inny, stworzony wokół naszych pasji.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie dla każdego.

UWAGA: przed użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję produktu.
Zawsze kontaktuj się z działem obsługi klienta Dainese lub odwiedzaj autoryzowanego dealera Dainese D-air® w celu konserwacji.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password